Climate Control

Chcesz poczuć kontrolę?

Każdy chciałby czuć się w pełni swobodnie w swoim domu. Jest wiele czynników, które mogą doprowadzić nas do osiągnięcia maksymalnego poziomu komfortu, w tym pełna kontrola nad otoczeniem. Możesz mieć wiele rzeczy pod nadzorem w swoim domu, ale czy wiesz, że możesz kontrolować temperaturę w swoich czterech kątach z dokładnością kilku sekund?

Tu i teraz - odczyt w czasie rzeczywistym w aplikacji FLEXIT GO

Dzięki specjalistycznej technologii umieszczonej w naszych rekuperatorach możesz cieszyć się natychmiastową zmianą temperatury, a także cyrkulacją powietrza wedle Twoich upodobań. Rekuperator to urządzenie, którego nie powinno się wyłączać, niezależnie od rodzaju wymiennika. Zamiast odcięcia prądu lepszym rozwiązaniem jest ustawienie odpowiednich parametrów, które dodatkowo zniwelują koszty energii, nawet jak jesteś poza domem. Z tego powodu jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi w różnych sytuacjach.

 

Czujniki temperatur na króćcach

Nasze rekuperatory to innowacyjne urządzenia, które mają za zadanie informować was na bieżąco o aktualnym stanie powietrza w Twoim domu. Standardowe czujniki przetwarzają informację o temperaturze na dworze z opóźnieniem do nawet kilku godzin! 

Dzięki czujnikom umiejscowionym na wszystkich króćcach (Czerpni, wyrzutni, wywiewie i nawiewie) jesteśmy w stanie uzyskać dane o temperaturze w ciągu 5-15 sekund! 

Rekuperator Sufitowy

Climat Control - zalety

Temperatura w czasie rzeczywistym

Przepływ powietrza w czasie rzeczywistym

Czujniki temperatury na króćcach

Wszystkim możesz sterować z aplikacji FLEXIT GO!