FLEXIT - kim jesteśmy?

FLEXIT - dwa kroki do przodu od 50 lat

Jesteśmy norweskim producentem innowacyjnych urządzeń, dzięki którym dostarczamy świeże i czyste powietrze w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Najnowsze technologie wykorzystywane w naszych urządzeniach zostały opracowane specjalnie z myślą o zimnym klimacie skandynawskim. Jako FLEXIT, czyli wiodący na rynkach skandynawskich dostawca i producent rekuperatorówpomp ciepłaodkurzaczy centralnych i innych innowacyjnych produktów przeszliśmy długą drogę. W efekcie 50-ciu lat doświadczenia i wytężonej pracy udało nam się opracować urządzenia, którymi chcemy się podzielić z Wami.

Po pierwsze - zdrowie to nasz priorytet

Produkując nasze urządzenia w głównej mierze dbamy o to, aby pomagały utrzymać zdrowie w dobrej kondycji. Każde nasze urządzenie działa w oparciu o obrotowy wymiennik powietrza, dzięki któremu można odzyskać nie tylko ciepło, ale i wilgoć w pomieszczeniach. To z kolei pozytywnie wpływa na nasze funkcjonowanie i pomaga z problemami związanymi z drogami oddechowymi. Dzięki odpowiednio nawilżonemu powietrzu mieszkańcy domu są mniej narażeni na infekcje. Co jest niezmiernie ważne w dzisiejszych czasach.

Po drugie - FLEXIT to rodzina

Jako firma rodzinna wiemy jak ważne jest zdrowie bliskich.  Z tego powodu od niemal 50 lat produkujemy i nieustannie doskonalimy nasze urządzenia, które przez lata testowane są w najtrudniejszych skandynawskich warunkach. To daje Ci pewność, że inwestujesz w swoim domu w produkty premium, które mogą służyć długie lata i dbać o zdrowie wszystkich osób. Bo chcemy dać Ci to, co najlepsze.

Po trzecie - ekologia to podstawa

Świadomość ekologiczna FLEXIT jest niezmiernie wysoka. Cenimy zrównoważony rozwój i zdrowie publiczne. Dodatkowo czujemy się odpowiedzialni i zobowiązani do dbania o środowisko. W związku z tym codziennie stawiamy sobie wysokie wymagania. Stale pracujemy nad rozwojem zrównoważonych rozwiązań, wydajnych procesów i energooszczędnych produktów.

Po czwarte - FLEXIT to oszczędność

Nasze urządzenia należą do kategorii technologii energii odnawialnej, w związku z tym są nieodłącznym elementem domu pasywnego. Rekuperator z wymiennikiem obrotowym pozwala na odzysk ciepła nawet do 87%, a łącznie z pompą ciepła bazującą na CO2 dadzą proporcjonalnie szybki zwrot inwestycji.

Historia FLEXIT

1974 HISTORIA FLEXIT
1974-2006 HISTORIA FLEXIT
2006 HISTORIA FLEXIT
2019 HISTORIA FLEXIT

FLEXIT - nasze wartości

Cztery wartości FLEXIT

Wartości, którymi się kierujemy są przekazywane w naszej firmie aż od 50 lat. W związku z tym wszystkie nasze technologie, urządzenia i usługi są oparte o: innowacyjność, odpowiedzialność, wiarygodność i trwałość.

flexit-went

Odpowiedzialność

Jesteśmy firmą rodzinną i wiemy jak ważne jest zdrowie bliskich, dlatego dostarczamy produkty najwyższej jakości. Jednocześnie dbamy też o zrównoważony rozwój i środowisko wierząc, że ekologiczne i energooszczędne rozwiązania pozwalają zadbać o naszą planetę. Ze względu na nasze podejście do odpowiedzialności, mamy również usługę FLEXIT CARE, dzięki której masz pewną pomoc przez 7 dni w tygodniu!

Wiarygodność

Wiarygodność to jeden z fundamentów zaufania, dlatego przykładamy wielką wagę do tego, aby wszystko, co związane z naszą firmą było potwierdzone badaniami. W związku z tym wszystkie nasze urządzenia przeszły odpowiednie testy w najsurowszych temperaturach. Ponadto jesteśmy jedynymi producentami na świecie, którzy mają certyfikat EUROVENT na wszystkie urządzenia! Oprócz tego klasę naszych urządzeń mogą potwierdzić instalatorzy jak i użytkownicy!

Innowacyjność

9 technologii, które wykorzystaliśmy w naszych urządzeniach to modernistyczne pomysły, dzięki którym urządzenie stawi czoła najbardziej wymagającym. Wszystkie funkcje mają za zadanie ułatwić dostęp do urządzenia (Kasetowa konstrukcja) oraz możliwość szybkiego wyczyszczenia (System Easy Clean +). Mamy również aplikację FLEXIT GO , dzięki której możesz ustawić parametry urządzenia w każdym miejscu na świecie!

Trwałość

Trwałość to wartość, którą kierujemy się podczas konstruowania naszych urządzeń. Projektując rekuperację i pompy ciepła w głównej mierze patrzymy na to, by jak najdłużej służyło użytkownikowi bez zarzutu. W związku z tym konstrukcja każdego z produktów FLEXIT jest stworzona z aluminium, przez co nie posiada w sobie tworzyw sztucznych.

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami dla domów rodzinnych?

Uzyskaj bezpłatną wycenę