ODBIERZ REKUPERATORY FLEXIT

Świętuj z nami i odbieraj nagrody!

Dołącz do naszego jubileuszu! FLEXIT świętuje 50 lat innowacji, zaangażowania i sukcesów. Weź udział w naszej celebracji, pełnej wyjątkowych chwil i wspomnień!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niesamowitą okazję do odebrania naszych flagowych rekuperatorów: Rekuperator Obrotowy Nordic S3 lub Rekuperator Decentralny Roomie V2 WiFi!

50 lat FLEXIT

Doświadczenie

Flexit świętuje 50 lat innowacji, niezrównanego zaangażowania i spektakularnych sukcesów. Dołącz do niezwykłej celebracji, pełnej niezapomnianych momentów i inspirujących wspomnień

Innowacje

Oferuj swoim klientom najnowsze rozwiązania w branży rekuperacji i wentylacji. FLEXIT od prawie 50 lat wprowadza innowacje i wyznacza trendy, zapewniając najnowocześniejsze technologie na rynku.

Zaufanie

Dołączając do grona naszych zaufanych klientów, zyskujesz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań oraz wsparcia, które kompleksowo zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie rekuperacji i wentylacji.

Nagrody i Terminy

Nagrody

Rekuperator Obrotowy Nordic S3 i Rekuperator Decentralny Roomie V2 to innowacyjne rozwiązania, które zapewniają najwyższą efektywność w odzyskiwaniu ciepła z urządzeń dostępne na rynku.

Terminy

Losowanie głównej nagrody odbędzie się podczas targów PTAK HVAC Expo 2025 w Warszawie. Gdzie planujemy zaprezentować najnowsze urządzenia FLEXIT z serii Nordic S oraz Roomie.

Losowanie

Wyniki losowania będzie mogli śledzić na naszych Instagramie gdzie odbędzie się LIVE. Koniecznie obserwuj nas na nich aby nie przegapić losowania, link do nich znajdziesz poniżej:

Jak odebrać Nordic S3?

Znajdź najbliższego Oficjalnego Partnera FLEXIT(Showroom)

Wejdź w zakładkę „Gdzie kupić” i znajdź najbliższego w Twojej okolicy Oficjalnego Partnera FLEXIT(Showroom).

Odwiedź go i wypełnij formularz konkursowy

Odwiedź Oficjalnego Partnera FLEXIT (Showroom) i wypełnij dostępny tam formularz. Podaj niezbędne dane kontaktowe abyśmy mogli skontaktować się z Tobą przy wyborze Ciebie jako odbiorcy!

Śledź wyniki online

Śledź wyniki losowania online, które odbędzie się 25-27 lutego 2025 podczas targów PTAK HVAC Expo 2025 w Warszawie 

Zasady Konkursu Nordic S3

Kto może wziąć udział?

Konkurs jest skierowany do klientów końcowych, którzy zapisali się do konkursu przez formularz u naszego Oficjalnego Partnera FLEXIT(Showroom).

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, zapoznaj się z regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam wszystkie informacje o zasadach udziału, kryteriach wyboru zwycięzców i warunkach, które musisz spełnić, aby wziąć udział w losowaniu nagród.

Wyłonienie zwycięzcy

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania podczas targów PTAK HVAC Expo 2025 w Warszawie! Losowanie odbędzie się spośród wszystkich uczestników, którzy spełnią warunki konkursu.

 

Jak odebrać Roomie V2?

Obserwuj nas na Social Mediach

Śledź nasze profile na Facebooku, Instagramie, YouTube i TikToku, aby być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi konkursu.

Wypełnij formualrz

Zostaw w formularzu swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w przypadku wybrania Ciebie jako odbiorcy nagrody!

Obejrzyj losowanie

Bądź na losowaniu online, które odbędzie się w dniu 19.08.2024. Trzymaj kciuki i sprawdź, czy to właśnie Ty odbierzesz rekuperator Roomie od FLEXIT!

Zasady Konkursu Roomie V2

Kto może wziąć udział?

Konkurs jest skierowany do wszystkich klientów indywidualnych, którzy pragną poprawić jakość powietrza w swoim domu. Jeśli chcesz wziąć udział, wystarczy, że spełnisz poniższe warunki.

Regulamin konkursu

Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Regulamin zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad udziału, kryteriów wyboru zwycięzców.

Wyłonienie zwycięzcy

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania, które odbędzie się online w dniu 19.08.2024. Losowanie będzie przeprowadzone spośród wszystkich uczestników, którzy spełnią warunki konkursu i poprawnie wypełnią formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Zarejestruj się

Dołącz do konkursu, wypełniając formularz poniżej i daj sobie szansę na odebranie Rekuperatora Decentralnego Roomie V2 WiFi!

Zgody marketingowe