Smart Vacuum

Smart vacuum

Praktyczny wyświetlacz informacyjny na rączce, inteligentna regulacja, bezprzewodowe uruchamianie oraz sterowanie. To nie tylko dla tego, centralne odkurzacze FLEXIT nazywamy inteligentnymi.

Odkurzacze centralne FLEXIT poza w.w. atutami wyróżniają się jeszcze jedną unikatową funkcjonalnością – SMART VACUUM.

SMART VACUUM automatycznie kompensuje podciśnienie, które odkurzacz wytwarza w domu w czasie odkurzania. Odkurzacz centralny zasysa zabrudzenia z podłogi razem z powietrzem. Następnie poprzez filtr odkurzacz pozbywa się powietrza wyrzucając je na zewnątrz i to powoduje mocne podciśnienie w domu. Przy podciśnieniu umożliwiamy zimnemu powietrzu wejście do domu przez różne mostki termiczne. Jednocześnie, podciśnienie ma tendencję do samo balansowania, dzięki czemu zabrudzenie z okapu kuchennego, kurz z garażu oraz piwnicy, zabrudzenia z kanałów wentylacyjnych wracają się z powrotem do domu.

Jak to działa?

Odkurzacz FLEXIT można połączyć z rekuperatorem FLEXIT poprzez przygotowane wejścia zarówno w odkurzaczu, jak i rekuperatorze. 

Rekuperatory FLEXIT mają zaprogramowaną funkcję “Odkurzacz centralny”, którą aktywujemy jednym naciśnięciem w aplikacji
FLEXIT GO.

FlexitGO na telefonie

SMART VACUUM

W momencie odkurzania, odkurzacz centralny przesyła informacje do rekuperatora FLEXIT. Rekuperator automatycznie zwiększy nawiew i zmniejszy wywiew powietrza tak, żeby efektywnie kompensować to powietrze, które odkurzacz wyciąga z domu. Gdy odkurzacz jest wyłączony, jednostka wentylacyjna powraca do poprzedniego trybu pracy automatycznie.

Zainteresował Cię nasz produkt?
Skontaktuj się z nami!

Uzyskaj bezpłatną wycenę