Skandynawska produkcja - przyjazność dla użytkownika i jakość mają priorytet

Anemostaty FLOW

Wentylacja bez przeciągów i hałasu, jednolita dyspersja

Unikalna technologia

Wirowy anemostat nawiewny jest ostatnim elementem wentylacyjnym, zaprojektowanym do poziomego rozproszenia powietrza. Jego konstrukcja zapewnia intensywne mieszanie powietrza w całej objętości.

 

Anemostat można podłączyć zarówno do wylotów świeżego powietrza (nawiewu), jak i wylotów powietrza wywiewanego (wywiewu).

 

Może być zamontowany na ścianie lub suficie.

 

Wewnętrzna konstrukcja łopatek anemostatu zapewnia wysoką wydajność zawirowania, zapewniając w ten sposób duże rozproszenie powietrza w płaszczyźnie poziomej. Zastosowano higieniczny materiał który z dodatkowym zastosowaniem preparatu antybakteryjnego AERIS na bazie enzymu potęguje odporność na zalęganie się bakterii w układzie wentylacyjnym.

Kompatybilny z instalacją filtra węglowego SONA

Filtry SONA

Filtry Sona to specjalne kapsułki węglowe zawierające węgiel aktywny SC 40, zaprojektowane w celu zmniejszenia ilości zanieczyszczeń w powietrzu dostających się do wnętrza.

Filtr Sona działa na zasadzie ADSORBANCJI filtracji chemicznej – węgiel aktywny SC 40 w postaci cylindrycznych granulek, ma wyjątkowo porowatą strukturę, co pozwala bardzo dobrze wiązać i absorbować substancje lotne w stanie ciekłym lub gazowym.

 

Filtr Sona skutecznie wychwytuje do 91% dwutlenku azotu (NO2), znacznie poprawiając jakość powietrza w pomieszczeniu.

Rekuperatory

Wentylacja mechaniczna

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat wentylacji mechanicznej zachęcamy Cię do obejrzenie tego krótkiego materiału wideo. 

Dowiesz się między innymi dlaczego warto posiadać rekuperator oraz jak świeże i czyste powietrze wpływa na Twój organizm. 

Czy jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami dla domów rodzinnych?

Uzyskaj bezpłatną wycenę