FLEXIT Polska – Norweski Producent Rekuperatorów i Pomp Ciepła

Centrale Wentylacyjne FLEXIT z serii ProNordic

Centrale Wentylacyjne z serii ProNordic to 15 różnych modeli Rekuperatorów Przemysłowych w odpowiedzi na potrzeby obiektów komercyjnych i przemysłowych.
Oferujące imponujący przepływ powietrza do 6000 m3/h przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu hałasu i wysokiej efektywności odzyskiwania ciepła.

Centrale Wentylacyjne

Rekuperatory Przemysłowe z serii ProNordic od FLEXIT

Rekuperatory Przemysłowe ProNordic to rozwiązanie, które kompleksowo zadba o jakość powietrza w Twoich obiekcie komercyjnym czy przemysłowym. Dzięki nim, możesz stworzyć zdrowsze i bardziej komfortowe środowisko pracy lub nauki przy jednoczesnych oszczędnościach związanych z ich ogrzewaniem.

Poznaj serię Rekuperatorów Przemysłowych ProNordic i dowiedź się dlaczego to najlepszy wybór dla Twojego biznesu!

proeconordic-dla-rozwiazan-przemyslowych

Kluczowe korzyści z Wentylacji Przemysłowej

Poznaj Technologie Central Wentylacyjnych FLEXIT

Rekuperatory FLEXIT mają w standardzie podwójną filtrację F7 niwelujące nawet smog i bakterie. Zapewniają czyste i zdrowe powietrze w Waszych domach.

Rekuperatory obrotowe odzyskują wilgoć w powietrzu. W efekcie ociepla powietrze z odzysku ciepła i zapewnia nieprzerwaną świeżość.

Doskonała izolacja Rekuperatorów FLEXIT i specjalnie zaprojektowane wytłumione silniki zapewniają cichą pracę urządzenia.

Testowane w trudnych Norweskich warunkach, Rekuperatory FLEXIT są opracowane w taki sposób, żeby nie zamarzały nawet przy -20 stopniach.

Kasetowa konstrukcja wysokiej jakości  Rekuperatorów FLEXIT pozwala na wymianę filtrów w ciągu 30 sekund i utrzymanie urządzenia w czystości.

Darmową aplikacja FLEXIT GO pozwala kontrolować i monitorować pracę naszego Rekuperatora z każdego zakątka świata.

Certyfikaty Eurovent

Decydując się na produkty FLEXIT, możesz być pewien, że inwestujesz w jakość i sprawdzone rozwiązania. Wszystkie nasze produkty posiadają prestiżowy Certyfikat Eurovent, który gwarantuje, że produkt, który nabywasz jako instalator lub klient, spełnia ściśle określone parametry zgodne z specyfikacją techniczną umieszczoną w katalogu produktu.

Partner Logo

Montaż Rekuperacji Przemysłowej w Twojej Firmie

Montaż Rekuperacji Przemysłowej to kluczowy krok w zapewnieniu czystego powietrza, oszczędności energetycznych oraz podniesienia komfortu w Twojej firmie. Skontaktuj się z naszymi partnerami i otrzymaj kompleksową wycenę, wraz z fachowym doradztwem dostosowanym do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się optymalnymi warunkami pracy i produktywnością swojej firmy.

Zastosowanie Central Wentylacyjnych

Centrale Wentylacyjne z Odzyskiem Ciepła

Centrala Wentylacyjna z Odzyskiem Ciepła wyciągają zużyte powietrze z pomieszczeń i jednocześnie dostarczając świeże powietrze z zewnątrz. W procesie tym ciepło jest odzyskiwane z wydmuchiwanej strumieniem powietrza i przenoszone na świeże powietrze, które wchodzi do budynku. To sprawia, że nie tracisz ciepła, a Twoje pomieszczenia jest zawsze komfortowo ogrzane z świeżym powietrzem.

centrala-przemyslowa-pro-nordic-flexit

Elastyczne Centrale Wentylacyjne z Odzyskiem Ciepła

Wybór centrali wentylacyjnej z odzyskiem ciepła to inwestycja w efektywność przemysłową Twojego zakładu. Dzięki temu rozwiązaniu osiągasz znaczące oszczędności energetyczne, poprawę warunków pracy i kontrolę nad temperaturą. To inwestycja, która ma wpływ na całą firmę.

Centrala przemyslowa flexit pronordic

Model 8x S z zasilaniem od góry

Centrale Wentylacyjne

Model 8x S z zasilaniem od góry

Wybierz, w jaki sposób chcesz sterować Centralą Wentylacyjną ProNordic

W ofercie dostępnych paneli sterujących do naszych produktów, opcjonalnie możesz wybrać standardowy panel Siemens ProPanel lub dotykowy ProTouch firmy Siemens z systemem Android oraz aplikację do lokalnego połączenia z produktem.

Aplikacja FLEXIT GO

Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji FLEXIT GO masz wygodny dostęp do sterowania i monitorowania pracy rekuperatora i pompy ciepła z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja ta oferuje wiele przydatnych funkcji i jest regularnie aktualizowana o nowe.

nordic panel do rekuperacji czarny

Siemens ProPanel – standardowo

Siemens ProPanel to solidny, niezawodny panel sterujący, który zapewnia intuicyjną obsługę naszych produktów. Ten standardowy panel oferuje wszystkie niezbędne funkcje, aby zoptymalizować pracę i wydajność. Dzięki Siemens ProPanel masz pełną kontrolę nad naszymi produktami i możesz nimi zarządzać w prosty i efektywny sposób.

nordic panel do rekuperacji czarny

Siemens ProTouch - dodatkowo

Jeśli poszukujesz bardziej zaawansowanego rozwiązania, ProTouch firmy Siemens to doskonały wybór. Ten dotykowy panel z systemem Android umożliwia dostęp do szeregu zaawansowanych funkcji i aplikacji. Dzięki niemu nie tylko kontrolujesz nasze produkty, ale także korzystasz z dodatkowych możliwości, które zwiększają efektywność i komfort obsługi.

Masz pytania?
Napisz do nas i uzyskaj opinię ekspertów!

FLEXIT - Producent Central Wentylacyjnych prosto z Norwegii

FLEXIT to marka, która od ponad 50 lat dowodzi, że Centrale Wentylacyjne mogą być innowacyjne, efektywne i przyjazne dla środowiska. Nasze produkty to nie tylko Rekuperatory, to inwestycja w komfort i jakość powietrza w Twoim otoczeniu. Dlatego warto zwrócić uwagę na rozwiązania FLEXIT, które pochodzą prosto z Norwegii.