Robot Sprzątający FLEXIT cvRobo, cvRobo L1

Inteligentne Roboty sprzątające utrzymujące czystość Twoich podłóg. Zaoszczędź czas i zwiększ swój komfort dzięki samojezdnym odkurzaczom.

Robot Sprzątający

Roboty Sprzątające cvRobo od FLEXIT

robot sprzatajacy cvrobo

Robot Sprzątający
cvRobo

Świetnie sprawdzi się w mniejszych domach z prostym rozkładem. W zestawie z listwami magnetycznym, który ograniczają jego obszar roboczy. cvROBO obsługuje powierzchnie do 80m2 i jest wstanie udrażniać progi do 15 mm wysokości.

Robot Sprzątający

Robot Sprzątający
cvRobo L1

Sprawdzi się również w domach o ograniczonej dostępności. cvROBO L1 posiada nawigację laserową, która zapewnia szybsze i wydajniejsze sprzątanie. Pokrywa powierzchnię do 200 m2, posiada mocny silnik, który zapewnia zwiększoną moc ssania i udrażnia progi do 20 mm. Posiada dodatkowe opcje programowania w aplikacji m.in. może definiować i zapisywać strefy/pokoje oraz strefy zabronione, w których nie powinien sprzątać.

droga robota odkurzajacego cv robo

Robot Sprzątający z funkcją mopowania

Prócz funkcji sprzątania Roboty Sprzątające posiadają również funkcję mopowania. To nowoczesne rozwiązanie, które integruje różne technologie w celu skutecznego utrzymania czystości w domu. Dzięki automatyzacji procesu sprzątania, użytkownicy zyskują więcej czasu na inne czynności, a jednocześnie mogą cieszyć się świeżością i czystością swojego otoczenia.

Co dostajesz w zestawie z Robotem Sprzątającym FLEXIT?

 • cvROBO Robot Sprzątający
 • Stacja ładowania
 • Zbiornik na wodę z ściereczki z mikrofibry + 1 dodatkowa
 • Ściereczka 2 dodatkowe szczotki boczne
 • Listwa magnetyczna do ograniczania obszaru pracy (tylko z cvROBO)
 • Zasilacz do stacji ładowania Filtr HEPA + filtr gąbkowy
 • Szczotka do czyszczenia bębnów
 • Wąż połączeniowy do odkurzacza centralnego
robot odkurzajacy razem ze stacja ladowania

Jakie funkcje ma Robot Sprzątający cvRobo?

Najedź na okienko, by dowiedzieć się więcej!

Programowanie sprzątania
Wybór trybu sprzątania
Możliwość dostosowania siły ssania
Możliwość ustawienia ilości wody używanej podczas mopowania
Możliwość zdalnego rozpoczęcia sprzątania
Historia sprzątania
Wyszukiwanie urządzenia, gdy nie wróci do stacji
Funkcja samooczyszczenia

Aplikacja FLEXIT Go

Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji FLEXIT GO możesz wygodnie sterować i monitorować pracę Robota Sprzątającego FLEXIT z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja ta posiada wiele funkcji ułatwiających użytkowanie i jest stale rozwijana o nowe aktualizację. Oto kilka z jej funkcji:

 • Zdalne sterowanie
 • Ustawienia pracy
 • Harmonogram pracy
 • Mapowanie pomieszczeń
 • Wykluczanie stref
Partner Logo

Zakup Robota Sprzątającego u Partnerów FLEXIT

Skontaktuj się z naszymi certyfikowanymi Partnerami FLEXIT w swojej miejscowości i zamów Robota Sprzątającego cvRobo. Nasi specjaliści czekają na Twój kontakt i chętnie odpowiedzą Ci na wszystkie pytania oraz doradzą najlepszy wybór.

Robot Sprzątający stworzony dla Twojego komfortu

Co to jest Robot Sprzątający?

Robot sprzątający to nic innego jak podstawowa pomoc domowa, dzięki której pozbędziesz się obowiązku sprzątania w swoim domu czy mieszkaniu. Przede wszystkim odkurzacz jest bardzo łatwy do zamontowania, a także zdolny do działania nastychmiast po montażu. cvRobo jest sterowany przez darmową aplikację, dzięki której można ustawiać działanie urządzenia wedle własnych upodobań i preferencji.

droga robota odkurzajacego cv robo

Pozwól aby Robot Sprzątający zrobił to za Ciebie!

Nadmiar obowiązków w ciągu dnia może przytłoczyć, ale my mamy na to sposób! Rozumiemy, jak ważny jest work-life balance, w związku z tym zaprojektowaliśmy cvRobo w taki sposób, aby sprostał nawet najbardziej wymagającym. Każdy z nas po ciężkim w dniu w pracy chciałby odpocząć, zająć się czymś pożytecznym lub rozwijać swoje pasje. Jednak obowiązki domowe są równie ważne, dlatego często zdarza się, że rzeczy sprawiający przyjemność schodzą na drugi plan.

Pozwól, byśmy Ci w tym pomogli…
Nasze urządzenie zadba o czystość w swoim domu, a Ty będziesz mógł cieszyć się czasem wolnym i robić to, co tylko zechcesz. Wszechstronność cvRobo pozwoli na utrzymanie codziennej czystości bez twojego wysiłku.

Odpocznij, Robot Sprzątający posprząta za Ciebie

To, czym jest cvRobo już wyjaśniliśmy. Warto pokazać, jak urządzenie wpłynie na jakość życia. To nie jest zwykła inwestycja. Tutaj nie kupujesz tylko urządzenia. W międzyczasie, gdy Ty jesteś w pracy, robot sprzątający wykonuje obowiązki domowe. W związku z tym spada z Ciebie ciężar dodatkowej pracy w swoich czterech kątach. Oznacza to, że będziesz mieć czas na aktywności, które sprawiają Ci przyjemność. Spacer, film lub serial? Rób to, co Ci się żywnie podoba i daj zrobić naszemu urządzeniu to, do czego został stworzony!

Dla ceniących czas

robot sprzatajacy cvrobo odkurza

Robot Sprzątający zaoszczędzi Twój czas

Automatyka to część dziedziny technologii, która wprowadza do życia dziesiątki udogodnień. Dzięki automatycznym rozwiązaniom jesteś w stanie skupić się na najważniejszych rzeczach, a proste, mniej skomplikowane zadania urządzenia zrobią za Ciebie. Tak samo jest w przypadku sprzętów mających za zadanie pomagać w codziennym życiu.

Zbędny wysiłek
Robot sprzątający cvRobo pozwoli Ci uniknąć zbędnego wysiłku. Robot jest całkowicie bezobsługowy, a możliwość zaprojektowania harmonogramu pracy sprawi, że nawet go nie zauważysz.

Robot Sprzątający na lata, nie lato

Robot sprzątający to jedno z urządzeń, które ma służyć nam przez wiele lat. Nam również zależy, by urządzenie pomagało Ci jak najdłużej. Zaawansowane zabezpieczenia, takie jak ochrona przed upadkiem lub nowoczesny system skanowania otoczenia skutecznie powstrzymają robota przed uszkodzeniami.

Proste sterowanie dzięki dedykowanej aplikacji, ale nie tylko…
cvRobo został stworzony z myślą o twoich potrzebach. Stworzyliśmy dedykowaną aplikację, dzięki której możesz ustawić (…). Ale to nie wszystko! Nasze urządzenia są kompatybilne z:

 • Amazon Alexa
 • Asystent głosowy Google


W efekcie masz możliwość wydawania poleceń przy pomocy głosu, nawet jeśli nie ma cię w domu! 

Dla stawiających
na jakość

robot sprzatajacy kurz

Robot Sprzątający to najlepszy przyjaciel właścicieli zwierząt

Każda osoba, u której goszczą zwierzęta wie, jak uporczywa może być walka z brudem, który jest roznoszony po podłodze przez ukochane czworonogi.  Jest to szczególnie widoczne, gdy zwierze jest pozostawione na cały dzień w domu, lub gdy wraca z długiego spaceru. Codzienne odkurzanie (nawet kilka razy dziennie) nie pozwala skupić się na najważniejszych aspektach. W dodatku roznoszony brud oraz porzucona sierść może gromadzić się w ciężko dostępnych miejscach, przez co sprzątanie przy pomocy zwyczajnego odkurzacza jest trudne.

Uwaga!
Dla zwiększenia skuteczności sprzątania warto sprawdzić, czy główne przyrządy czyszczące są wolne od sierści. Częstotliwość sprawdzania może być zależna od rodzajów pomieszczenia oraz ilości sierści.

Inteligentny Robot Sprzątający z nawigacją laserową

 • Daje szybsze i bardziej efektywne czyszczenie. Robot odkurzający mapuje pomieszczenie i zapisuje informację układu/wystroju domu
 
 • pozwala na szybkie znalezienie drogi w skomplikowanych pomieszczeniach i unikanie przeszkód, w których może się zaplątać
 
 • pozwala na szybkie znalezienie drogi do stacji dokującej • Aplikacja z funkcjami programowania, w której można m.in. zdefiniować i zapisać strefy/pomieszczenia oraz strefy zakazane, gdzie nie powinien sprzątać 
robot sprzatajacy skanuje

Dla tych, co cenią wygodę

Automatyczne opróżnianie pojemnika z Odkurzaczem Centralnym FLEXIT

Robot odkurzający cvRobo ma możliwość podłączenia do centralnego odkurzacza. Takie rozwiązanie robi urządzenie całkowicie bezobsługowe, a zebrany brud jest automatycznie przemieszczany do głównego pojemnika. 

 • Jeśli w domu nie ma centralnego odkurzacza, system instalacji jest łatwy do zamontowania, bez większej ingerencji w strukturę i organizację domu. (Centralny odkurzacz zajmuje mało miejsca, można go zamontować praktycznie wszędzie)
 
 • Jeśli nie ma chęci lub potrzeby montażu centralnego odkurzacza, pojemnik należy opróżniać w zależności od częstotliwości i harmonogramu sprzątania.

Nasze Roboty Sprzątające posiadają Filtry HEPA

Filtr HEPA jest bardzo skutecznym rozwiązaniem do usuwania z powietrza różnego rodzaju drobnych cząstek, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Jest to szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie, astmę, czy problemy z układem oddechowym. Filtr ten jest w stanie zatrzymać nawet najdrobniejsze cząstki, takie jak pyłki, roztocza, kurz, czy alergeny, które mogą być przyczyną reakcji alergicznych.

Filtr HEPA składa się z włókien wykonanych z materiałów szklanych lub syntetycznych, które skutecznie zatrzymują cząstki o średnicy większej niż 0,3 mikrona. W zależności od producenta, filtry HEPA mogą różnić się skutecznością, jednak standardowe filtry HEPA skutecznie usuwają z powietrza ponad 99,97% cząstek o średnicy większej niż 0,3 mikrona.

robot sprzatajacy przy schodach

Masz pytania?
Napisz do nas i uzyskaj opinię ekspertów!

FLEXIT - Producent Robotów Sprzątających prosto z Norwegii

FLEXIT to ceniony producent innowacyjnych Robotów Sprzątających, który na przestrzeni lat zdobył uznanie klientów dzięki nieustannej dbałości o jakość, funkcjonalność i nowoczesny design. Dzięki FLEXIT, codzienne sprzątanie staje się bardziej efektywne i przyjemne.