Akcesoria Instalacyjne

Wirowy anemostat nawiewny jest ostatnim elementem wentylacyjnym, zaprojektowanym do poziomego rozproszenia powietrza. Jego konstrukcja zapewnia intensywne mieszanie powietrza w całej objętości.

Anemostat można podłączyć zarówno do wylotów świeżego powietrza (nawiewu), jak i wylotów powietrza wywiewanego (wywiewu).

  • Może być zamontowany na ścianie lub suficie.


Wewnętrzna konstrukcja łopatek anemostatu zapewnia wysoką wydajność zawirowania, zapewniając w ten sposób duże rozproszenie powietrza w płaszczyźnie poziomej. Zastosowano higieniczny materiał który z dodatkowym zastosowaniem preparatu antybakteryjnego AERIS na bazie enzymu potęguje odporność na zalęganie się bakterii w układzie wentylacyjnym.

Filtry SONA (kompatybilne z Anemostatami FLOW)

Filtry Sona to specjalne kapsułki węglowe zawierające węgiel aktywny SC 40, zaprojektowane w celu zmniejszenia ilości zanieczyszczeń w powietrzu dostających się do wnętrza.

Filtr Sona działa na zasadzie ADSORBANCJI filtracji chemicznej – węgiel aktywny SC 40 w postaci cylindrycznych granulek, ma wyjątkowo porowatą strukturę, co pozwala bardzo dobrze wiązać i absorbować substancje lotne w stanie ciekłym lub gazowym.

Filtr Sona skutecznie wychwytuje do 91% dwutlenku azotu (NO2), znacznie poprawiając jakość powietrza w pomieszczeniu.

SONA L

Nasze centrale wentylacyjne są niezwykle ciche same w sobie. Jednak w nocy, kiedy panuje całkowita cisza, może się zdarzyć, że usłyszysz odgłos dmuchanego powietrza. 

Jeżeli chcesz tego uniknąć, nasz tłumiki SoundTrap są doskonałym rozwiązaniem. 

Korzyści z użytkownia SoundTrap

  • Skuteczne wyciszenie odgłosów centrali wentylacyjnej
  • Technologia SoundTrap
  • Połączenie w stylu Mufa
  • Ocieplenie (Wełna 50mm)
  • Elastyczna konstrukcja

Dzięki zastosowaniu technologii SoundTrap nasz tłumik wyciszy wszelkie hałasy dobiegające z centrali wentylacyjnej. Oznacza to spokojną i komfortową noc dla Ciebie i całej Twojej rodziny, bez potrzeby wyłączania urządzenia lub zmniejszania jego trybu działania. 

Akcesorium pozwalające mierzyć jakość przepływu powietrza oraz jego wydajności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii Flexit jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym mierzyć przepływ nadmuchiwanego powietrza. 

Kratownice wentylacyjne są częścią instalacji wentylacyjnej biorącą udział w dystrybucji powietrza. Razem z kanałami tworzą rurociąg wentylacyjny. Konieczność montowania kratownic określa ustawa dotycząca warunków technicznych budynku.

Zastosowaniem kratownicy z reguły jest regulacja i odcinanie dopływu powietrza w systemach wentylacyjnych. Taka kontrola pozwala na dostosowanie odpowiedniej strugi napływającego powietrza. Regulacja może odbywać się ręcznie lub automatycznie

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami dla domów rodzinnych?

Uzyskaj bezpłatną wycenę