Roboty sprzątające cvRobo producenta FLEXIT

Robot sprzątający to nic innego jak podstawowa pomoc domowa, dzięki której pozbędziesz się nadmiaru obowiązków w swoim mieszkaniu. Przede wszystkim odkurzacz jest bardzo łatwy do zamontowania, a także zdolny do działania natychmiastowo po montażu. cvRobo jest sterowane poprzez darmową aplikację, dzięki której można ustawiać działanie urządzenia wedle upodobań.

Dużo obowiązków w pracy i w domu? Robot sprzątający zrobi połowę za ciebie!

Nadmiar obowiązków w ciągu dnia może przytłoczyć, ale my mamy na to sposób! Rozumiemy, jak ważny jest work-life balance, w związku z tym zaprojektowaliśmy cvRobo w taki sposób, aby sprostał nawet najbardziej wymagającym. Każdy z nas po ciężkim w dniu w pracy chciałby odpocząć, zająć się czymś pożytecznym lub rozwijać swoje pasje. Jednak obowiązki domowe są równie ważne, dlatego często zdarza się, że rzeczy sprawiający przyjemność schodzą na drugi plan.

Pozwól, byśmy Ci w tym pomogli…
Nasze urządzenie zadba o czystość w swoim domu, a Ty będziesz mógł cieszyć się czasem wolnym i robić to, co tylko zechcesz. Wszechstronność cvRobo pozwoli na utrzymanie codziennej czystości bez twojego wysiłku.

Robot sprzatający cvRobo - urządzenie i zestaw

cvRobo

Nadaje się do mniejszych domów z łatwym schematem domu. W zestawie z paskiem magnetycznym, który skanuje i ogranicza obszary robocze i pomieszczenia. cvROBO obsługuje powierzchnie do 80m2 i obsługuje progi do 15 mm wysokości.

cvRobo L1

Pasuje do większości domów, nawet tych o ograniczonej dostępności. cvROBO L1 posiada nawigację laserową, która zapewnia szybsze i wydajniejsze sprzątanie. W aplikacji dostępnych jest kilka opcji programowania, w których m.in. może definiować i zapisywać strefy/pokoje oraz strefy zabronione, w których nie powinien sprzątać. cvROBO L1 pokrywa powierzchnię do 200 m2, posiada mocny silnik, który zapewnia zwiększoną moc ssania i udrażnia progi do 20 mm. powierzchnię do 200 m2

Co dostajesz w zestawie?

 • cvROBO robot odkurzacz
 • Stacja ładowania
 •  Zbiornik na wodę z mikrofibrową ściereczką + 1 dodatkowa mikrofibrowa
 • ściereczka 2 dodatkowe szczotki boczne
 • Listwa magnetyczna do ograniczania obszaru pracy (tylko z cvROBO)
 • Zasilacz do stacji ładowania Filtr HEPA + filtr gąbkowy Szczotka do czyszczenia bębnów
 •  Wąż połączeniowy do odkurzacza centralnego

Robot sprzatający stworzony dla twojego komfortu

Czas na relaks, robot sprzątający zrobi to za ciebie!

To, czym jest cvRobo już wyjaśniliśmy. Warto pokazać, jak urządzenie wpłynie na jakość życia. To nie jest zwykła inwestycja. Tutaj nie kupujesz tylko urządzenia. W międzyczasie, gdy Ty jesteś w pracy, robot sprzątający wykonuje obowiązki domowe. W związku z tym spada z Ciebie ciężar dodatkowej pracy w swoich czterech kątach. Oznacza to, że będziesz mieć czas na aktywności, które sprawiają Ci przyjemność. Spacer, film lub serial? Rób to, co Ci się żywnie podoba i daj zrobić naszemu urządzeniu to, do czego został stworzony!

Dla ludzi ceniących swój czas

Robot sprzątający pozwoli Ci odetchnąć

Automatyka to część dziedziny technologii, która wprowadza do życia dziesiątki udogodnień. Dzięki automatycznym rozwiązaniom jesteś w stanie skupić się na najważniejszych rzeczach, a proste, mniej skomplikowane zadania urządzenia zrobią za Ciebie. Tak samo jest w przypadku sprzętów mających za zadanie pomagać w codziennym życiu.

Zbędny wysiłek
Robot sprzątający cvRobo pozwoli Ci uniknąć zbędnego wysiłku. Robot jest całkowicie bezobsługowy, a możliwość zaprojektowania harmonogramu pracy sprawi, że nawet go nie zauważysz.

Jakość to nie to, co kupujesz, ale to, co dostajesz

Robot sprzątający to jedno z urządzeń, które ma służyć nam przez wiele lat. Nam również zależy, by urządzenie pomagało Ci jak najdłużej. Zaawansowane zabezpieczenia, takie jak ochrona przed upadkiem lub nowoczesny system skanowania otoczenia skutecznie powstrzymają robota przed uszkodzeniami.

Proste sterowanie dzięki dedykowanej aplikacji, ale nie tylko…
cvRobo został stworzony z myślą o twoich potrzebach. Stworzyliśmy dedykowaną aplikację, dzięki której możesz ustawić (…). Ale to nie wszystko! Nasze urządzenia są kompatybilne z:

 • Amazon Alexa
 • Asystent głosowy Google


W efekcie masz możliwość wydawania poleceń przy pomocy głosu, nawet jeśli nie ma cię w domu! 

Dla osób, które stawiają na jakość

Najlepszy przyjaciel człowieka z pupilami

Każda osoba, u której goszczą zwierzęta wie, jak uporczywa może być walka z brudem, który jest roznoszony po podłodze przez ukochane czworonogi.  Jest to szczególnie widoczne, gdy zwierze jest zostawione na cały dzień w domu, lub gdy wróci z długiego spaceru. Codzienne odkurzanie (nawet kilka razy dziennie) nie pozwala skupić się na najważniejszych aspektach. W dodatku roznoszony brud oraz porzucona sierść może gromadzić się w ciężko dostępnych miejscach, przez co sprzątanie przy pomocy zwyczajnego odkurzacza jest trudne.

Uwaga!
Dla zwiększenia skuteczności sprzątania warto sprawdzić, czy główne przyrządy czyszczące są wolne od sierści. Częstotliwość sprawdzania może być zależna od rodzajów pomieszczenia oraz ilości sierści.

Robot sprzatający cvRobo - funkcje

Jakie funkcje ma robot sprzątający cvRobo?

Najedź na okienko, by dowiedzieć się więcej!

Programowanie sprzątania

Wybór trybu sprzątania

Możliwość dostosowania siły ssania

Możliwość ustawienia ilości wody używanej podczas mopowania

Możliwość zdalnego rozpoczęcia sprzątania

Historia sprzątania

Wyszukiwanie urządzenia, gdy nie wróci do stacji

Funkcja samooczyszczenia

Nawigacja laserowa

 
 • Daje szybsze i bardziej efektywne czyszczenie. Robot odkurzający mapuje pomieszczenie i zapisuje informację układu/wystroju domu
 
 • pozwala na szybkie znalezienie drogi w skomplikowanych pomieszczeniach i unikanie przeszkód, w których może się zaplątać
 
 • pozwala na szybkie znalezienie drogi do stacji dokującej • Aplikacja z funkcjami programowania, w której można m.in. zdefiniować i zapisać strefy/pomieszczenia oraz strefy zakazane, gdzie nie powinien sprzątać 

Automatyczne opróżnianie pojemnika

Robot odkurzający cvRobo ma możliwość podłączenia do centralnego odkurzacza. Takie rozwiązanie robi urządzenie całkowicie bezobsługowe, a zebrany brud jest automatycznie przemieszczany do głównego pojemnika. 

 • Jeśli w domu nie ma centralnego odkurzacza, system instalacji jest łatwy do zamontowania, bez większej ingerencji w strukturę i organizację domu. (Centralny odkurzacz zajmuje mało miejsca, można go zamontować praktycznie wszędzie)
 
 • Jeśli nie ma chęci lub potrzeby montażu centralnego odkurzacza, pojemnik należy opróżniać w zależności od częstotliwości i harmonogramu sprzątania.

Dla tych, co cenią wygodę

Filtry HEPA

Filtr HEPA jest bardzo skutecznym rozwiązaniem do usuwania z powietrza różnego rodzaju drobnych cząstek, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Jest to szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie, astmę, czy problemy z układem oddechowym. Filtr ten jest w stanie zatrzymać nawet najdrobniejsze cząstki, takie jak pyłki, roztocza, kurz, czy alergeny, które mogą być przyczyną reakcji alergicznych.

Filtr HEPA składa się z włókien wykonanych z materiałów szklanych lub syntetycznych, które skutecznie zatrzymują cząstki o średnicy większej niż 0,3 mikrona. W zależności od producenta, filtry HEPA mogą różnić się skutecznością, jednak standardowe filtry HEPA skutecznie usuwają z powietrza ponad 99,97% cząstek o średnicy większej niż 0,3 mikrona.

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami dla domów rodzinnych?

Uzyskaj bezpłatną wycenę